שיחות סקס – פארטי צ'אט

כולל פנטזיות עם ישראליות חרמניות מהחדר שלהן

0

רמי השולט שלי – מאת קרולינה

רמי השולט שלי – מאת קרולינה

היי אני קרולינה, גרה בבת ים, עליתי לארץ לפני 8 שנים מאוקראינה.

אני אספר לכם על החוויה שלי עם בחור שולט בשם רמי, ומה קרה בנינו:

אז ככה נתחיל ישר מהאמצע, הייתי ערומה על ארבע על הרצפה, כמו כלב עם קולר על הצוואר שלי.

רמי השולט שלי אמר לי לזחול על הרצפה כמו כלב, ואז זחלתי ואז הוא אמר לי להיכנס לעמדה כמו כלב על ארבע ולא לזוז בכלל, כמובן שצייתי מיד, כי רמי יכול להיות גם מאוד עצבני אם לא עושים מה שהוא אומר.

ככה נשארתי ללא תזוזה שהכול חשוף וגם התחת ו החזה חשוף לגמרי ופתוח. מחשבות רבות וחרמנות רצה לי במוח ופתאום נהייתי  קצת רטובה שם למטה. רמי הלך ל כמה דקות וחזר עם קערת מים וקערת אוכל. הוא ציווה עלי לזחול וללקק את המים ולאכול את האוכל מהקערות כמו כלב. צייתי, ליקקתי את המים, את האוכל יותר היה קשה לאכול מהקערה. רמי אמר שמעכשיו אני אוכל רק מהקערה ורק אוכל של כלבים. בוקר צהריים וערב.

מעכשיו אמר לי רמי את תדברי רק בנביחות כמו כלבה, ואם תרצי משהו תנבחי לא לדבר. מחר ארחץ אותך זה יהיה לך כיף אבל עכשיו זה זמן לישון.

רמי ליווה אותי למלונה בחוץ, חשבתי שאני לא רוצה לישון במלונה אבל רמי אמר לי שזה המקום שלי לישון ואמר לי לילה טוב כאשר נכנסתי על ארבע ל מלונה והתמקמתי.

בלילה שישנתי הייתי צריכה פיפי אז התחלתי לנבוח אבל רמי לא הגיע, אז עשיתי פיפי במלונה על עצמי.

היה לי קשה לישון אז החלטתי לאונן עם האצבע התחלתי לאונן בתוך הפוסי וככה נרדמתי עם האצבע בפוסי. שהתעוררתי רמי הגיע וראה שעשיתי פיפי על עצמי הוא אמר שזה אסור ואמר שממחר אם אעשה פיפי על עצמי איענש ואני הסכמתי.

אחר כך רמי כרך את הקולר סביב צווארי והוציא אותי לסיבוב בחצר, ועצר ליד עץ גדול ואמר לי לעשות פיפי.

הרמתי רגל אחת כמו שכלבים עושים על הצד בעודי על ארבע בתנוחת כלב והשתנתי על העץ כמו כלבה. שסיימתי רמי נתן לי פליק על הטוסיק ואמר יאלה עכשיו רוצי קצת בדשא ושחרר לי את הרצועה, רצתי על ארבע על הדשא כאשר הטוסיק שלי היה באוויר והרגשתי את האוויר הקר והרוח חודרים לי לחור של הטוסיק קצת.

רמי צעק לי אם אני חרמנית ואמרתי לו שכן, הוא ציווה עלי לעצור ולהרים את הטוסיק שלי באוויר בעודי בתנוחת כלבה על ארבע, צייתי ואז רמי התקרב ו דחף לי אצבע לתוך הטוסיק לחור עמוק וציווה עלי לנבוח.

ככה הוא המשיך לדחוף לי אצבע לטוסיק לתוך החור במשך כמה דקות ואני נבחתי ואז  הוא הכניס את האצבע ממש עמוק לטוסיק שלי והרגשתי אותה בפנים בתוך הגוף שלי ואז הרגשתי שאני גומרת ונבחתי כמו כלבה במקביל..

את המשך הסיפור אספר לכם בחלק הבא.

לחץ לבחור בחורה לשוחח איתה בשיחת סקס